Saekaatriteenus

Mobiilne saekaatriteenus

Pakun palgisaagimisteenust kliendi juures,metsas jne.mobiilse lintsaekaatriga. Saan saagida kuni 6,3m + 1,8m pikendusega (lisatasu 30eur+km) kuni 8,1m palki + 0,5m pikendusega(lisatasu 10eur+km) kuni 8,6m palki,maksimumläbimõõduga 1 meeter. Saetee on 2- 2,5mm,seega vähemalt 2 korda vähem saepuru kui ketaskaatriga,3 korda vähem saepuru kui raamsaekaatriga(sihka-sahka) ja 4 korda vähem kui kettsaekaatriga(puruveskiga) ja selle arvelt kuni 15% enam materjali saab kätte.

Teenuse hind on 30eur/h(+km) + kohaletulek 2x60senti/km(+km).Asun Raplamaal,Juuru lähistel. Tootlikus on servamata materjali puhul 1-2tm/h ja kantmaterjali puhul 0,3-1,3tm/h,kõik oleneb palgist(paksus,pikkus) ja soovitavast materjalist(paksus,laius),ning ka abitööjõust.Näiteks üle 5m ja 25cm+palk millest soovitakse prussi+servamata laud on üldjuhul üle 1tm/h,aga 3m palk 15-20cm millest soovitakse 10cm laiust servatud lauda,võib jõudlus olla vaid 0,5tm/h ja majapalgi lafette(palkidest vaid 2 külge lõigata) jõudlus on 2-3tm/h. Vajalik kliendi poolt 1-2 abilist ja 3F elektrit vähemalt 16A kaitsme alt.Kaableid on mul kuni 1km jagu,kuid soovitatavalt peaks vool olema saadaval võimalikult lähedalt. Kaasas kannan tavaliselt kuni 100m kaableid. Lisatasu(+8eur/h+km) eest võin teenust osutada ka diiselgeneraatorilt saadava elektriga kohas kus voolu pole. Saen kõiki puuliike ja miinimumkogust pole,tulen saagima vajadusel ka üht tammepakku,hinnakirjast lähtuvalt klient otsustab tasuvuse.

Kui tööd on rohkem kui 1-ks päevaks,siis kliendi mureks jääb leida mulle pesemisvõimalusega ööbimine või tasuma edasi-tagasisõidu 30senti/km. Materjal peab olema metalli- ja mineraalivaba,ehk lint on kliendi vastutusel.Lindi riknemine läheb kliendile maksma 15-20eur.Julgustuseks võin öelda,et linti rikub vaid karmim metall,kruvid,mürsukillud.Tavaliste naelte ja traadiga on läinud õnneks,lint on olnud tugevam.Eelmisel aastal olid sunnitud lindi riknemist kinni maksma vaid 2 klienti. Aga erakorraline lindivahetus terituseks on siis üldjuhul siiski vajalik ja selle tasu on 5eur.

Palgid paluks panna ühte virna,sest esimene lahtipakkimine on kliendile tasuta,teine(ühe virna juurest teise liikumine) on juba teenuseaja sees.

Töö kvaliteeti hinnata jooksvalt, sest lõikelainetust (mis on lintsae suurim probeem) on võimalik vähendada töötempot alandades. Kui ei sobi, siis tuleb kohe töö katkestada või nõuda töötempo alandamist(millega paraku tõuseb ka teenuse hind tm kohta). Hinnavähendamist töö kvaliteedi tõttu saab teha maksimaalselt 1 tööpäeva kohta.

NB. Jämepalkidest ei saa ma lasta täies laiuses lauda ja planku. Maksimaalne laius on 55cm(65cm). Laiade lõigete puhul on töötempo madal ja ka kvaliteet kannatab. Sestap soovitaksin saekaatritel, kes tellivad minult jämepalkide saagimist, tellida saagimist mõõtu, mis on ,, söödav,, ketaskaatrile ja valmismaterjal lasta sellega. Idee, et lasta jämepalgid servamata lauaks ja planguks ja seejärel seimerdada , seetõttu ei tööta, vähemasti tulemus ei ole hea. Siis juba lasta palk saagida lõplikult valmismaterjalik, et saaksin vältida laiu lõikeid niipalju kui vähegi võimalik.

Lisatööde korral, nagu palgi ettetõmbamine või saepuru eest ära loopimise korral teenuse ,,kell,, ei peatu. Küll aga peatub teenus remondi (mitte segamini ajada lindivahetuse ja hooldusega), vihmasajus varjumise vms korral. 

Tasumine. Üldjuhul tuleb tasuda kohe peale töö lõppu. Kui tööd on rohkem kui nädal, siis iganädalaselt. Kokkuleppel on võimalik rakendada ka maksetähtajaga tasumist, kuid maksetähtaja ületamisel lisandub viivis 2% päevas.

Teenuse tellimisel kinnitate, et olete sõlminud eelpoolmainitud tingimustel Töövõtulepingu. Esitatav arve loetakse lepingu osaks.

© 2016 - 2018 Rändsaekaater OÜ Tel.5280616