Mobiilne nelikanthööveldamine

Uus projekt. Mobiilne nelikanthööveldus.

 

Käivitumas on uus projekt, mille eesmärk on mobiilse järelteenuse pakkumine klientidele materjali profiilhöövelduse näol. Tõsi, seda ajalise nihkega, kuna hööveldatav materjal peab olema kuiv.

Projekti selgrooks on nelikanthöövel Logosol PH 360 mille paigaldan tendiga järelhaagisele. Lisaks tuleb haagisele ka piisava tootlikusega laastuimur ja generaator mille eesmärgiks on katta minu lintsaekaatrist suurema energiavajaduse rahuldamine, kui seda ei võimalda kliendi peakaitse. Nimelt vajab nelikanthöövel koos laastuimuriga 25A kaitset, saekaater aga minimaalselt 16A .

Esialgse prognoosi kohaselt on teenuse hind 30eur/h ja lisageneraatori kasutamisel 26eur/h.

Lisandub kohalesõidutasu 0,4eur/km

Projekt sai teoks tänu Raplamaa Leader meetmest saadud toetusele . Toetuse abil soetati nelikanthöövel Logosol PH 360, treiler Bren 370P15H, laastuimur FT403, generaator Energy EY 12,5 TDE, terade ja profiilterade terituspink ning muu vajaminev. 

Tänu sellele saab pakkuda unikaalset teenust, mida teadaolevalt praegu Eestis keegi ei paku, ehk võimalust valmistada tellija juures, tema enda materjalist profiilset või kalibreeritud höövelmaterjali (põrandalauad, voodrilauad, terrassilauad jne).

 

© 2016 - 2018 Rändsaekaater OÜ Tel.5280616